Biobavlna k potisku
Váš motiv, vaše logo, vaše reklama! S námi budete vidět.
Slider

Bio bavlna, organický textil k potisku

Ověřená kvalita

Šetrní k sobě i přírodě - textil z bio bavlny

Pro váš design vybíráme kvalitní trička, mikiny a ostatní textil z organických materiálů k potisku od renovovaných dodavatelů. Bio bavlna (organická bavlna) je na dotek jemnější a měkčí. Bavlněné vlákno má více chmýří, které není narušeno chemikáliemi, které jsou jinak běžně používané při pěstování a zpracování bavlny. Má větší odolnost, látky z bio bavlny procházejí nižším stupněm zpracování. Díky tomu jsou trvanlivější a zachovávají si větší přirozenou měkkost. Bio bavlna je vhodná i pro děti s citlivou pokožkou nebo alergiky.

Biobavlna je pěstována bez použití chemických postřiků. Přirozená biodiverzita, rotování pěstovaných plodin a hnojení kompostem udržují půdu zdravou a plnou živin. Sběr květů často probíhá ručně nebo šetrným způsobem a bez použití chemických látek.

Záleží nám na ostatních. Výrobce triček jsou členy organizace Fair Wear Foundation, která usiluje o zlepšení podmínek na pracovištích textilního průmyslu v Číně, Bangladéši a Indii.

Pomůžeme vám zorientovat se v široké nabídce a vybrat přesně to, co potřebujete. Jemnější nebo s vyšší gramáží, dámské, pánské i dětské trika, mikiny. A zvolíme vhodnou technologii tisku, aby výsledný potisk byl dokonalý. Napište nám.

Záleží nám na kvalitě! Produkty z bio bavlny k potisku pečlivě vybíráme.

rodina v organických tričkách
Trička z bio bavlny
mikiny z biobavlny k potisku
Mikiny z bio bavlny
tašky a vaky k potisku z biobavlny
Tašky a vaky z biobavlny
bio bavlna organický bio textil
Organické materiály

Trika s potiskem z naší tiskárny

Pošlete nám nezávaznou poptávku

  Vaše jméno *

  Váš email *

  Váš telefon

  Předmět

  Vaše poptávka

  Soubor


  Kolik Vás to bude stát?

  Vyplňte nezávaznou poptávku, ozveme se

  Vyplnit poptávku