Reference

Starožitnosti Patrice Antique, Bc. Lucie Barešová
MUNIpress, Alena Mizerová
KOFI-KOFI servis s.r.o., Sabina Slavíková

S firmou spolupracujeme dlouhodobě, děkujeme za spolupráci a ochotu.

Kambodža Oči dokořán, z.s., Petra Konečná

Ceníme si osobního přístupu i možnosti vyzkoušení triček (i když jsme objednávali na poslední chvíli). Trička používáme i na různých propagačních akcích a se opět obrátíme na Vás.

Diecézní charita Brno, Tereza Veselá

S firmou spolupracujeme už delší dobu a vždy jsme byli spokojeni jak s kvalitou, komunikací, tak dodacími lhůtami. Za náš klub můžeme určitě jen doporučit.

Vítězslav Carda – FLOBR

Firma pro nás realizovala potisk triček s motivem Janáček Brno. Potisk je kvalitní, zaměstnanci nám ochotně poradili s vhodnou technologií a zakázka byla realizována rychle a spolehlivě.

TIC Brno, Šárka Zahrádková

Děkujeme za zpracování triček i v tak krátkém termínu (vše do 3 pracovních dnů)! Trička posloužila perfektně a VUT tak vyhrálo nejen krále, ale i královnu brněnského Majálesu 2019.

Jindřich Woytela – VUT Majáles trička
Festivaly, kulturní akce
Festivaly, kulturní akce

Pro naši folklórní skupinu jsme si nechali tisknout trička na mezinárodní festival do Strážnice. Mohu jen doporučit. Tisk i trička jsou velmi kvalitní a pěkná. Za celou chasu mockrát děkujeme.

Kristýna Frödová – Strážnice
sterakdary
sterakdary

Jako youtuber potřebuji pro své fanoušky reklamní předměty a zejména trička. Komunikace je fantastická, rychlá. Jsou schopni potisknout nejen trička, ale i látku, ze které se následně šijí polštářky s mým logem.

Radek Starý – Sterakdary, youtuber
Kolik Vás to bude stát?

Vyplňte nezávaznou poptávku, ozveme se

Vyplnit poptávku