Ekologické tašky Solubag

Tašky z netkané textilie rozpustné v horké vodě

Šetrní k přírodě - eko alternativy plastových tašek

Hledáte způsob, jak ve vaší firmě nahradit plastové tašky ekologičtější variantou? Váš firemní design může být odteď natištěný na taškách z netkané textilie! Je to skutečně revoluční eko novinka na trhu a my vám tak přinášíme jedinečnou možnost nastartovat váš „zelený marketing“. Co si budeme povídat, po eko alternativě dnes sahá už každý. Málokoho láká vzít si v obchodě plastovou tašku či sáček. Tašky Solubag jsou navíc netoxické, odolné a rozpustné v horké vodě. V přírodě se rozloží do 180 dní na složky běžné v půdě. Potiskneme je vaším logem, a to ekologickými barvami z naší dílny. Minimální objednávka tašek včetně potisku je 50 ks. Vzorek tašky i s potiskem je samozřejmostí. Neváhejte a udělejte „malý-velký“ krok pro planetu! Pošlete nezávaznou poptávku. Napište nám.

Záleží nám na přírodě! Na výběr vám ponoukáme ty nejkvalitnější produkty.

FLAT BAG

Praktická taška z netkané textilie (vytvořená podle modelu populárních látkových tašek). Vhodná do ruky i přes rameno, skvělá pro všechny druhy zboží. Slouží zákazníkovi opakovaně. Po dosloužení ji sám zákazník jednoduše a ekologicky zlikviduje rozpuštěním v horké vodě. Obrandování tašky je samozřejmostí.

flat bag 40 cm x 44 cm

LONG GUSSET BAG

Taška z netkané textilie s uchem, které umožňuje pohodlné nošení přes rameno. Ideální řešení pro nákupy různého druhu. Umožňuje několikanásobné využití. Pokud se zákazník rozhodne, že už ji nepotřebuje, sám tašku rozpustí v horké vodě. Lze potisknout libovolným motivem.

LONG GUSSET BAG 40x30x12 cm

MEDIUM GUSSET BAG

Středně hluboká taška pro objemnější zboží. Praktická ucha umožňují pohodlné nošení na rameni. Taška je z netkané textilie a zákazník ji může použít vícekrát. Až taška doslouží, sám zákazník ji snadno a ekologicky rozpustí v horké vodě. Dá se potisknout libovolným logem.

MEDIUM GUSSET BAG 30 cm x 40 cm x 12 cm

PUNCHED BAG

Klasická taška do ruky z netkané textilie. Vhodná pro menší artikly, doplňky nebo zboží prodávané po jednotkách. Zákazníkovi zaručuje několikanásobné použití. Po jejím dosloužení ji sám zákazník snadno a ekologicky rozpustí v horké vodě. Tašku lze potisknout.

PUNCHED BAG 28 cm x 37 cm

Benefity tašek Solubag

benefety tašek Solubag

Pošlete nám nezávaznou poptávku

  Vaše jméno *

  Váš email *

  Váš telefon

  Předmět

  Vaše poptávka

  Soubor


  Kolik Vás to bude stát?

  Vyplňte nezávaznou poptávku, ozveme se

  Vyplnit poptávku