Blog

Nové modely coffee kolekce

Zima již brzy ustoupí a ve městě přivítáme teplejší počasí – ideální čas na návštěvu některé z mnoha kaváren v Brně, které přímo vybízí k vychutnání volných chvilek. A co zvolit na sebe?

V listopadu spatřila světlo světa naše nová kávová kolekce. S několika modely jsme již vyrazili mezi vás se slibem, že do budoucna se bude kolekce dále rozšiřovat. Nyní svůj slib plánujeme splnit s vydáním několika dalších originálních kusů.

Pro opravdové fajnšmekry máme nezaměnitelná trička s kapsičkou v dámské i pánské variantě. A věřte, že kapsa není jen namalovaná :). Trička jsou z kvalitního materiálu, která neztratí po vyprání tvar a jsou velmi příjemná na nošení. Dámy jistě ocení přídavek elastanu, díky kterému je tričko pružné, přitom velmi pohodlné.

A pro ty odvážnější máme tričko s hravým potiskem, na které budete mít doslova chuť. Vybrali jsme model, který podtrhne ležérnost motivu a dodá mu o to větší šmrnc.

A kde lze trička pořídit? Na e-shopu stránek Výborná káva,v obchodě Restart nebo Place store. Aktuální informace budeme přidávat na náš facebook.

Vychutnejte si šálek kávy v kouscích od Našeho trika!

  

Zpět na výpis
Kolik Vás to bude stát?

Vyplňte nezávaznou poptávku, ozveme se

Vyplnit poptávku